לארצי יש יום הולדת

לארצי יש יום הולדת, ובחודשים האחרונים נראה שהחברה שלנו עוברת טלטלות וזעזועים רבים. קבוצות פייסבוק הנושאות מסרים קשים ומפלגים צצות חדשות לבקרים, ה”ישראלי המכוער" מגיח מימין ומשמאל, והתחושה הכללית לא פשוטה.
בימים לאחר הבחירות חשבתי לעצמי מה ניתן לעשות על מנת לנסות ולהעביר מסר מחודש של אחדות בעם – בלי שמאל וימין, בלי אשכנזים וספרדים, בלי אליטות, בלי שקופים. ישראליות, רעות ואחווה כמו פעם. להחזיר מחדש לתודעה את הביטוי "ואהבת לרעך כמוך" שדומה שנשכח מאיתנו.

יום העצמאות בפתח ואת מגן-הדוד שלפניכם עיצבתי במיוחד מתוך מחשבה על הילדים שלנו: דור העתיד של המולדת שלי, המדינה הזו, הלב של כור ההיתוך הזה שכוחו טמון באחדותו.
ידוע שלרשתות החברתיות יש השפעה גדולה בעיצוב התודעה של החברה, ואני מאמינה שמסר ויזואלי יכול לעורר מחשבה ולהניע לפעולה גדולה ומשמעותית שמתרכזת במציאת התכונות היפות שלנו כישראלים.

אני מקווה שכל אחד ואחד מכם יבחר השנה להחליף את תמונת הפרופיל שלו בפייסבוק או באינסטגרם למגן הדוד הזה, כאקט של חיבור, של פיוס, של אהבה לא רק לארץ, אלא לאנשיה.
ואם אהבתם את העיצוב ותרצו להפוך אותו לחלק מהעיצוב בחגיגות יום העצמאות שלכם, אתם מוזמנים להוריד ערכת מיתוג מלאה בחינם להנאתכם.

שיהיה לכולנו יום עצמאות שמח!

מגן דוד ליום העצמאות

לחץ להורדה לפרסום בפייסבוק או אינסטגרם

 

מגן דוד ליום העצמאות

לחץ להורדה לפרסום בפייסבוק או אינסטגרם
לחץ להורדה להדפסה על דף A4
לחץ להורדה להדפסה על דף A3 או חולצה

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *