חגיגה של שלום ואהבה בהשראת החיפושיות

חגיגה של שלום ואהבה, זה מה שמרגיש לי מתבקש ממש, אחרי חודש קשה מאוד, בו נפרדנו בעצב ובכאב גדול מחמי היקר ואחרי שהתבשרנו אמש על מותו של יוסי שריד, עשרים שנה וחודש בדיוק לאחר הרצחו של יצחק רבין.
חשוב לי מאוד להשאיר את הבלוג חף ונקי מפוליטיקה ולכן אני לא רוצה לכתוב על האדם אלא להתייחס לרעיון, שכנערה מתבגרת האמנתי בו והלכתי לאורו. הרעיון של שלום, שוויון ואהבה בן בני האדם.
אנו חיים בתקופה קשה ומורכבת בה הרעיון הזה נראה כמעט מופרך, כאילו לא יכול להתקיים, נוגד את כל חוקי ההיגיון ומנותק מהמציאות. אבל אני רוצה להיזכר בימים אחרים, בהם החלום הזה על שלום ואהבה היה מוחשי יותר ונראה היה כאילו אפשר לגעת בו, אז בימים שכאלה, אני חוזרת פעם אחר פעם אל ה"ביטלס", ה"חיפושיות". אולי זה רק סמלי שבעוד 3 ימים יצויין יום השנה ה -35 להרצחו של ג'ון לנון (שאגב, היה בן גילו של יוסי שריד).

אז היות ובעולם המסיבות אני עוסקת, חגיגה של שלום ואהבה, זה הנושא שאני רוצה לפתוח איתו את השבוע, מחר נר ראשון של חנוכה, ופוסט נוסף, עם הפתעה חגיגית מיוחדת כבר מוכן ויעלה עם פרוץ חג האורות, אבל בינתיים אני רוצה לתת לכם רעיונות למסיבות בהשראת הביטלס שכשהשירים שלהם מתנגנים ברקע, איכשהו העולם נראה מואר יותר.

חגיגה של שלום ואהבה - עוגות בהשראת החיפושיות
רק תראו את העוגות המעוצבות הנפלאות האלה!
את התמונות כולן מצאתי באינסטגרם ובפינטרסט, לשמחתי מסתבר שהביטלס מהווים כר השראה נרחב להרבה מסיבות נושא, והיצירתיות בעוגות תואמות מרקיעה שחקים.

חגיגה של שלום ואהבה - עוגיות וקאפקייקים מעוצבים
כך גם בקאפקייקים, בקייקפופס ובעוגיות המעוצבות שמקומן על שולחנות הקינוחים הוא כמעט בגדר חובה

חגיגה של שלום ואהבה - עיצוב עם תקליטים
ואם כבר מתרפקים בנוסטלגיה, זוכרים את התקליטים של פעם? תראו איזה שימושים מיוחדים נמצאו להם

חגיגה של שלום ואהבה - מתנות מעוצבות לאורחים בנושא הביטלס
ולסיום, מתנות מעוצבות לאורחים, גם שם היצירתיות חוגגת….

שלעולם לא נפסיק לחלום

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *