מי אני

נעים להכיר.
אני טל, בת 41, אמא לאמה ולהיילי ונשואה לירון, בעל בית התוכנה Inmatrix.
עד לידתה של היילי, בתי השניה, נגעתי בחייהם של אנשים ממקום טיפולי. בקליניקה שפתחתי לרפואה משלימה, עזרתי להם כמיטב יכולתי לעשות את השינוי שרצו לעבור בחייהם, בין אם מבחינה בריאותית, זוגית, משפחתית, מקצועית או אחרת.
ואז הגיע תורי. כאמא לשתי בנות הבנתי שתפקידי כמטפלת הסתיים ואני צריכה לעבור לתחום אחר, תחום בו אני נוגעת בחייהם של אנשים מכיוון שונה, ממקום של שמחה, אהבה לעיצוב ולתכנון והפקה של חגיגות. כך נולד Very Important Kids Parties – הילד השלישי שלי.

כבר בתור ילדה חיכיתי כל שנה ליום ההולדת שלי, ותמיד חיפשתי סיבות למסיבות. בישראל של אותם זמנים, האווירה הייתה שונה וימי הולדת צוינו באופן סמלי יותר. עד היום “העוגה הכושית” של אז, עם הסוכריות הצבעוניות, היא הפופולרית ביותר (ובעיני גם הטעימה ביותר) אבל עולם החגיגות השתנה בתכלית.
בחיי הבוגרים חייתי בארה”ב ובאוסטרליה תקופות ארוכות וביליתי במדינות שונות באירופה. שם נחשפתי לעולם שלם של סגנונות עיצוב שונים ומגוונים ולעושר הוויזואלי והקולינארי בכל מה שקשור למסיבות.

את זה אני רוצה להביא אליכם. את המגמות החדשות מהעולם, את הטרנדים החדשים, רעיונות, מתכונים, הדרכות להפעלות ואפילו מיתוג חינמי. בנוסף אני מציעה לכם גם ליין מעוצב של אביזרים משלימים למסיבות. כובעים, עמדות צילום להשכרה ופיניאטות, הכל במטרה להפוך את המסיבה שלכם למושלמת ובלתי נשכחת.

ולאלה מכם, שמסיבות שונות, לא רוצים להפיק בעצמם את החגיגות אבל בהחלט רוצים לחגוג בסטייל, ב- Very Important Kids Parties, אני מציעה לכם שרות "תפירה אישית" של מסיבת החלומות שלכם.
במסגרת זו, אשמח לעצב ולהפיק עבורכם את המסיבה המושלמת, החל מבחירת הקונספט, עיצוב ומיתוג האירוע בהתאם לנושא הנבחר, דרך הכיבוד, ההפעלות, וההפתעות לאורחים. כמובן שאדאג לתפעול המסיבה עצמה כדי שדבר לא יחסר, שהכל יתנהל כמו שצריך בכל עת – על מנת שאתם תוכלו ליהנות עם אורחיכם ללא דאגות.

052-4455430 talgur@veryimportantkidsparties.com