לשבור את הקרח בקיץ חלק ב' – האטרקציות המרכזיות

מסיבה טובה צריכה לפחות שלוש אטרקציות מרכזיות ובמסיבה שהנושא שלה הוא לשבור את הקרח בקיץ, האפשרויות רבות ומגוונות.
האטרקציות צריכות להפתיע ולהעסיק את האורחים שלכם וככל שתהיינה יותר מיוחדות ויוצאות דופן סביר להניח שהמסיבה תהיה מוצלחת במיוחד ותיזכר לאורך זמן, לכן קיבצתי בשבילכם כמה דוגמאות.

אם אתם חוגגים ליד בריכה אתם יכולים לקבל את פני האורחים בפסל גדול של אולף שעשוי כולו מבלונים –
לשבור את הקרח בקיץ - אולף מבלונים
המקור והקרדיט לתמונה נמצא כאן

אם אתם חוגגים על שטח גדול במיוחד אתם יכולים לתת לאורחים להכנס למתחם החגיגה דרך שער הארמון בארנדל שגם הוא עשוי מבלונים (בברזיל אגב, משם מגיע אמן הבלונים שעיצב את יצירת המופת הזו, זה מאוד מקובל)
לשבור את הקרח בקיץ - שער מבלונים

אבל אם אתם רוצים בכל זאת אנחנו נשארים עם שתי רגליים על הקרקע ובמקום ארוח סטנדרטי, תוכלו למקד את האטרקציה שלכם על שולחן הקינוחים, בדמות עוגת היומולדת שתמיד, בכל חגיגה גונבת את ההצגה.
ליאת בר תור עיצבה לכבוד הקיץ ובהשראת הסרט "FROZEN FEVER" עוגת שכולה שלוש קומות מפנקות של ג'לטין קריר והיא יפה ומרשימה מאין כמותה.
לשבור את הקרח בקיץ - חמניית ג'לטין

לשבור את הקרח בקיץ - עוגת ג'לטין

לשבור את הקרח בקיץ - עוגת ג'לטין 1

לשבור את הקרח בקיץ - עוגת ג'לטין מבט על

אטרקציה נוספת, לוהטת במיוחד בימינו, היא עמדת צילום שתוכלו להכין בקלות ובמהירות לפי ההוראות בהדרכה שנמצאת במדור ה DIY , את ערכת אביזרי הצילום המודפסת שעיצבתי בהשראת הסרט "FROZEN FEVER" תוכלו לרכוש מהחנות של Very Important Kids Parties
Frozen Fever Inspired Photo Booth Props

ואיך אפשר לסיים בלי האטרקציה שכל הילדים מחכים לה לאורך המסיבה? הפיניאטה
Frozen Fever Pinata

הפיניאטה שעיצבתי למסיבות הנושא של לשבור את הקרח בארץ משלימה לחלוטין את החגיגה וניתן להזמין אותה בשתי גרסאות – המסורתית, שהמשחק בה הוא עם מקל עד שהיא נשברת וכל הילדים נהנים מההפתעות שהיא מכילה, או האקונומית – עם דלת סתרים שמחוברת לחוט, אותו ניתן למשוך על מנת שהממתקים ישפכו ממנו, מתאים לילדים קטנים יותר ולאלה שרוצים את האפשרות להשתמש בפיניאטה יותר מפעם אחת.

בחרו את האטרקציות שמתאימות לכם ולאורחים שלכם, ואם אתם רוצים להזמין מסיבת לשבור את הקרח בקיץ עם העיצוב והאטרקציות של Very Important Kids Parties אתם מוזמנים ליצור קשר.

Facebooktwitterpinterestlinkedinmail

One thought on “לשבור את הקרח בקיץ חלק ב' – האטרקציות המרכזיות”

  1. אחרי שראיתי את המיתוג הנפלא שלך, קיבלתי השראה ואני שמחה שאהבת את עוגת הג'לטין שהכנתי.
    תודה על הפירגון יקירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *